اجرای عملیات هرس فرم دهی درختان سطح شهر

اجرای عملیات هرس فرم دهی درختان سطح شهر

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری یزد از اجرای عملیات هرس فرم درختان همیشه سبز به منظور زیباسازی و تحریک درختان جهت شاخه زایی و جوان سازی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری یزد – محمد صفدر پور گفت: عملیات هرس فرم درختان همیشه سبز سطح شهر به منظور زیباسازی و تحریک درختان جهت شاخه زایی و جوان سازی در حال اجرا می باشد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری یزد با اشاره به اینکه حفظ و نگهداری درختان سطح شهر و هرس به موقع آن در راستای زیبا سازی نما و منظر شهری و آراستگی، یکی از برنامه های این سازمان می باشد، اظهار داشت: عملیات هرس فرم همراه با حذف شاخه های خشک و اضافی و قطع پاجوش ها در سطح شهر اجرا شده که با انجام آن، علاوه بر افزایش طول عمر درختان و کاهش آفت و بیماری، ایجاد شرایط مطلوب برای نور و هوای کافی برای درختان را نیز در پی خواهد داشت.

وی افزود: هرس فرم دهی به درختان که هرساله طی چند مرحله انجام می گیرد تا کنون در بلوار دانشگاه، بلوار فردوسی، میدان حج، میدان دروازه قرآن، میدان صنعت، میدان پنجم آزادشهر، پارک شهدا، پارک بزرگ آزادشهر، پارک وحدت و پارک مهر آوران انجام شده و در ادامه در دیگر بخش های فضای سبز از جمله بلوار دشتی، بلوار شهید قندی و سایر معابر اجرا می شود.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.