مدیر منطقه چهار شهرداری یزد در مانور زلزله دبستان قاسم ابن الحسن(ع) امامشهر حضور یافت

مدیر منطقه چهار شهرداری یزد در مانور زلزله دبستان قاسم ابن الحسن(ع) امامشهر حضور یافت

مدیر منطقه چهار شهرداری یزد در مانور زلزله دبستان قاسم ابن الحسن(ع) امامشهر، تصریح کرد: محور قرار گرفتن مدارس و نسل جوان و نوجوان جامعه می‌تواند زمینه‌ساز آموزش همگانی برای کاهش اثرات بلایا در جامعه باشد.

به گزارش روابط عمومی منطقه چهار شهرداری یزد – علیرضا مشایخی با حضور در دبستان قاسم ابن الحسن(ع) امامشهر، در مانور زلزله شرکت کرد.

مدیر منطقه چهار شهرداری یزد در این خصوص و در جمع دانش آموزان گفت: یادگیری آموزش‌ها و انتقال آن به خانواده‌ها در زمان وقوع حوادث برای کاهش خسارات جانی و مالی از طریق دانش‌آموزان به راحتی امکان‌‌پذیر است.

وی تصریح کرد: محور قرار گرفتن مدارس و نسل جوان و نوجوان جامعه می‌تواند زمینه‌ساز آموزش همگانی برای کاهش اثرات بلایا در جامعه باشد.

مشایخی افزود: هدف از اجرای مانور زلزله، افزایش سطح آگاهی دانش‌آموزان در مورد زلزله و ایجاد آمادگی برای انجام واکنش‌های صحیح و سریع در برابر آن، آشنایی دانش‌آموزان با زلزله و چگونگی مقابله با آن جهت ایجاد آرامش روانی و برانگیختن حس کنجکاوی دانش‌آموزان نسبت به پدیده‌های طبیعی دانست.

همزمان با هشتم آذر روز ملی مانور سراسری زلزله در مدارس کشور، دانش آموزان دبستان حضرت قاسم ابن الحسن (ع) امامشهر نیز پناه گیری و اقدامات صحیح در زمان زلزله را تمرین کردند.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.