مـوج جـدید پـلمب بر ساخت و سازهای غیر مجاز سطح منطقه دو شهرداری یزد

مـوج جـدید پـلمب بر ساخت و سازهای غیر مجاز سطح منطقه دو شهرداری یزد

مدیر منطقه دو شهرداری یزد با بیان اینکه ساخت و ساز غیر مجاز، تضییع حقوق شهروندی است، از مـوج جـدید پـلمب بر ساخت و سازهای غیر مجاز سطح منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری یزد - سید ابوالفضل کشفی از مـوج جـدید پـلمب بر ساخت و سازهای غیر مجاز سطح منطقه خبر داد و تصریح کرد: ساخت و ساز غیر مجاز موجب تضییع حقوق شهروندی می شود.

مدیر منطقه دو شهرداری یزد با اشاره به ضرورت نظارت بر تصرف غیرقانونی اراضی و ساخت و سازهای غیر مجاز، اظهار داشت: به طور شبانه‌روز در حال شناسایی ساخت و سازهای غیر مجاز و برخورد قاطع و قانونی با عاملان این نوع ساخت و سازها هستیم.

وی خاطر نشان کرد: ساخت و ساز غیرمجاز نه تنها موجب آسیب جدی به سیمای شهر می‌شود بلکه از نظر فنی به جهت عدم استحکام و ساخت غیراصولی، جان شهروندان را به خطر می اندازد.

کشفی یادآور شد: ساخت و سازهای غیرمجاز به معنای نقض قوانین و ضوابط شهرسازی است و توسعه شهر در گروی حل مشکلات موجود در قالب ساماندهی و برخورد جدی و قاطع بامتخلفین و جلوگیری از تضییع حقوق شهروندی است.

مدیر منطقه دو شهرداری یزد اضافه کرد: روز گذشته ساخت و ساز غیر مجازی که ده میلیارد ریال به شهرداری بدهی داشت توسط اجرائیات منطقه دو شهرداری پلمب شد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.