• پنج‌شنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

چـنگ نـقش هـای مـاندگار بر چـهره دیـوارهای شهر

چـنگ نـقش هـای مـاندگار بر چـهره دیـوارهای شهر

دیوارهای سطح منطقه دو شهرداری که درسال های گذشته چهره ی نه چندان زیبایی پیدا کرده بود توسط هنرمندان نقاش در حال رنگ آمیزی است که هدف از این اقدام آراستگی سیمای عمومی شهر و ایجاد نشاط و شادی در شهروندان است.

 به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری یزد، سید ابوالفضل کشفی مدیر منطقه در این راستا گفت: زیباسازی شهری یکی از مسائل بسیار مهمی است که توجه بیشتر مسئولان و مردم را طلب می کند، چرا که شهروندان با حضور در سطح شهر و مشاهده مناظر زیبا با روحیه ای کاملاً متفاوت می توانند امور روزمره خود را آغاز کنند.

وی با تأکید به این که از ابتدای سال جاری بحث زیبا سازی معابر و طراحی آن به سازمان سیما، منظر و فضای سبز سپرده شده است و تاکنون در ارتباط با درخواست های موردی شهرداری منطقه دو اقدام اساسی صورت نگرفته، به ناچار دو مورد از درخواست های مردمی واقع در ابتدای محله اکبر آباد با سلیقه هنرمندان بومی آماده و اجرا شد.

امید دهقانیزاده رئیس فنی عمرانی منطقه نیز یادآور شد: یکی از مهمترین اهداف شهرداری در خصوص نقاشی های دیواری، حفظ فضای پیشین است از این رو تلاش شده تا نقاشی های ماندگار پایدار بمانند.

شایان ذکر است این نقاشی های دیواری در ورودی اکبر آباد، بلوار منتظرقائم، قسمتی از پارک جوان انجام شده است و در آینده ای نزدیک کلیه سطح منطقه انجام خواهد شد.  

 

 

آدرس کوتاه :


رئیس سازمان آتش نشاني و خدمات ایمنی شهرداری يزد تصریح کرد: علم و فناوری و تجهیزات جدید همیشه راه های متفاوتی در مقابله با حوادث گوناگون جاده ای معرفی می کند

رئیس سازمان آتش نشاني و خدمات ایمنی شهرداری يزد در حاشیه برگزاری دوره آموزشي كار با جرثقیل 25 تنی، تصریح کرد: علم و فناوری و تجهیزات جدید همیشه راه...

۱۳۹۸/۰۵/۳۰ 27 بازدید